Besivadovaudamas šios dienos realybe (nors taip daryti ir negalima) pamėginau paspėlioti, kaip atrodys Lietuva po kokių penkių metų (tarkim 2020 metais).

1. PVM’as bus maždaug 30 procentų. Ir kasdien kils.

2. Šiluma kainuos tiek, kad kas mėnesį už tuos pinigus galėtum surengti jubiliejų.

3. Neliks nė vieno protingo žmogaus, o valdžios mužikai krapštys nosis ir stebėsis “a kodie visi švėsoliai išvažiavo?…”

4. Vilniuje bus pristatyta dar daugiau idiotiškų skulptūrų. Kiekvienas šiukšlių konteineris galės vadintis meno kūriniu.

5. Kaune gėjams bus uždrausta rodytis viešose vietose, todėl visi išsikraustys į Vilnių.

6. Vėliau jiems rodytis gatvėse bus uždrausta ir Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Jiems bus pasiūlyta arba išvažiuoti arba savo homoseksualumą gydytis .

7. Vilniuje, prie Gedimino pilies, bus pastatyta pati didžiausia prekybos ir pramogų sostinė. Ji vadinsis “Atlantu”. Norint į jį patekti, prie įėjimo reiks parodyti pinigus.

8. “Vilniaus prekyba” nupirks “Mažeikių naftą” ir paskelbs save autonomiška valstybe. Tada okupuos Lietuvą. Bet gal ir gerai, nes jie sumokės visas būsimas Lietuvos skolas Europos Sąjungai.

9. Kasmet iš kalėjimų pus paleidžiama po tūkstantį kalinių. Tai pataps gražia tradicija.

10. Žudikai kalės vos metus. Girti, ką nors užmušę, vairuotojai – po kelis mėnesius. Nepilnamečiai nebus baudžiami visai. Už jokius nusikaltimus.

11. Gatvėse trainiosis daugybė benamių Jorkšyro terjerų, bišonų ir panašių žiurkšunių. Į madą sugrįš ropliai.

12. Vaistai bus prabangos prekė. Maistas ir benzinas irgi.

13. Padaugės atvejų, kai genetiškai modifikuotos daržovės užpuls žmones. Ekologiškų niekas neįpirks.

14. Iki 2014 metų bus sukurtas tik vienas visam pasauliui įdomus Lietuviškas filmas.

15. Nebus nė vieno ežero, prie kurio pakrantės būtų galima prieiti, nesukandžiotam sarginių šunų…

16. Studijuoti kainuos apie 12 tūkstančių litų į metus. Daugumos Lietuviškų aukštųjų mokyklų diplomai vistiek nebus pripažįstami kitose šalyse. Na, nebent Afrikoje.

17. Pilnametystė prasidės nuo 12 metų (šitaip sumažės pedofilijos atvejų). Pensijinis amžius bus pratęstas iki 94 metų (šitaip valstybė sutaupys dar šiek tiek pinigų).

Bet tai tik spėliojimai paremti šia diena. Tikėkimės, kad 2012 metais visgi įvyks ta žadėtoji pasaulio pabaiga ir šių baisių dalykų nesulauksime:)

Tagged in:

, , ,