19-metis Jonathan Parker pakliuvo į kalėjimą po to, kai įsibrovęs į svetimus namus paliko savo veidaknygės (facebook) profilį aukos kompiuteryje. Pirminiais niekšelio ketinimais jis ruošėsi viso labo įsliuogti pro pravirą miegamojo langą ir nukniaukti porą žiedų su deimantais, kurių vertė siekia pusketvirto tūkstančio JAV dolerių, tačiau, pastebėjęs įjungtą kompiuterį, trumpam užsimiršo su savo kėslais ir per kvailą galvelę įkliuvo… Namų šeimininkė grįžusi namo rado savo kompiuteryje svetimą profilį ir įdavė besarmatį policijai. Dabar visi kolektyviai galime pamąstyti ar kelios minutės socializavimosi vertos 10-ies metų kalėjimo…

***

Hipnotizuotojas David Knight teigia, kad moterims pagaliau nebereikalingas skalpelis tam, kad pasididintų krūtis! Mokslinė revoliucija? Ne. Jo teigimu moteriškėms pakanka pajungti savo proto galias ir vos per 12 savaičių jų traukos objektai padidės net iki dviejų dydžių. Tiesa, norimas efektas nėra pasiekiamas taip jau ir paprastai – per trijų mėnesių kursą kasdien būtina klausytis jo kompaktinio disko ir hipnotizuotis. Kaip teigia revoliucinės idėjos autorius – veiksmingumas yra 85%, o jei liksite nepatenkintos, David Knight žada grąžinti pinigus.

***

Nepatikėsite, ko tik nepasitaiko Didžiojoje Britanijoje. Pasirodo, galite būti apkaltintas kriminaline veikla, jei nepagarbiai elgsitės su maistu. Vieną vakarą Stephen Morgan užsisakęs maisto į namus ir nesulaukęs dviejų mėsainių išsireikalavo už juos kompensacijos, tačiau buvo toks nepakantus dėl užsakymo vėlavimo, jog ėmė ir paspyrė kartu su pinigine kompensacija visgi pristatytus mėsainius. Va taip dėl 5 svarų vertės nesveiko maisto tenka stoti prieš teismą.

***

Leicestershire turi labai galvotus policininkus. Jie ėmė ir sugalvojo užsikalti pinigėlių eBay pardavinėdami konfiskuotas nusikaltėlių gėrybes. Pirmiausia jie pardavinėjo tik elektroniką, kaip žaidimų konsolės ir pan, tačiau idėja buvo tokia populiari, jog imta pardavinėti ir papuošalus bei prabangius automobilius. Visos gautos lėšos bus panaudotos kovai su nusikalstamumu. Gal derėtų ir mūsiškiams kažką panašaus sugalvoti, tada netektų stypsoti pakelėse begėdiškai ieškant “papildomo” uždarbio iš tradicinių procedūrų vengiančių vairuotojų.

***

Stokholmas pasižymi kiek netradicine meile gyvūnėliams. Ne paslaptis, jog pasaulyje nestinga judėjimų už natūralių gamtinių išteklių tausojimą, tad miesto valdžia ėmė ir sugalvojo Švedijos sostinės parkuose paskerstus triušelius tvarkingai surinkti ir sudeginti. Na tik nepagalvokite, kad visa tai pramogai vyksta, juk ne apie Užgavėnių Morę kalbame. Tokiu būdu viešose vietose bus išvengta infekcinių ligų, o Stokholmo gyventojai galės mėgautis šiltų namų jaukumu dėl puikios gyvūnėlių savybės bedegant išskirti šilumą.

Tagged in: