Facebook turi 600 milijonų registruotų vartotojų. Iš kurių 50 milijonų prisijungia kasdien.
Tik Kinija ir Indija turi daugiau gyventojų nei Facebook turi vartotojų.
Net ketvirtadalis Facebook vartotojų yra JAV gyventojai.
Nors Facebook buvo kuriamas studentans, pastaruoju metu jie sudaro mažiau nei 20 procentų Facebook vartotojų.
Sparčiausiai augantis JAV vartotojų segmentas tai 55 metų ir vyresnės moterys.
Vidutinis Facebook vartotojas kasdien būna prisijungęs kiek daugiau nei vieną valandą, kurios metu palieka bent vieną komentarą ir keletą kartų paspaudžia Like.
Tas pats vidutinis Facebook vartotojas turi apie 130 draugų ir pakviečia susidraugauti dar 8 asmenis kas mėnesį.
Kinijoje, Vietname, Irane, Uzbekistane, Pakistane, Sirijoje ir Bangladeše Facebook yra uždraustas.
Pirmasis Facebook investuotojas buvo vienas iš PayPal įkūrėjų Peter Thiel kuris 2004 metų birželį skyrė šiam projektu 500 tūkstančių JAV dolerių ir už tai gavo 5% akcijų.
2005 metais už 200 tūkstančių JAV dolerių buvo įsigytas facebook.com domenas. Iki tol projektas gyvavo adresu thefacebook.com.
2008 metais Facebook laimėjo bylą prieš didžiausią Facebook šiukšlintoją Adam Guerbuez ir prisiteisė 873 milijonus JAV dolerių.
2009 metų rugsėjį Facebook įkūrėjas Mark Zuckerberg paskelbė, kad pagaliau Facebook tapo pelningu ir uždirba daugiau nei išleidžia.
2010 metų pabaigoje Facebook įsigijo dar prieš 20 metų užregistruotą fb.com domeną. Tiksli sandorio suma nėra žinoma. Minimos nuo 8,5 iki 10 milijonų JAV dolerių sumos.
Praeitą savaitę antrinėje akcijų biržoje Facebook akcijos buvo vertinamos daugiau kaip 28 JAV doleriais.
Turint omenyje ką tik paminėtą faktą Facebook vertė šiuo metu yra 70 000 000 000 JAV dolerių. Arba 40% daugiau nei prieš mėnesį.
Remiantis ankstesniais 2 faktais galima konstatuoti, kad Facebook pagal savo vertę jau lenkia tokias kompanijas kaip Nokia, Canon, Prancuzijos telekomą, Walt Disney ar Japonijos automobilių gigantą Honda.
Kompanija Usocial tebesipriešina Facebook reikalavimams nustoti pardavinėti draugus ir gerbėjus. Šiuo metu 50 000 gerbėjų galite įsigyti su nuo laida ir tai Jums kainuos juokingus 3 tūkstančius JAV dolerių. Maksimalus siūlomas įsigyti gerbėjų skaičius 20 milijonų!
Visame pasaulyje yra daugiau kaip milijonas programuotojų rašančių programėles Facebook platformai.
Facebook duomenų srautas internete jau pasivijo Google perduodamų duomenų kiekį.
Prieš keletą metų IBM Kanados padalinio darbuotoja negavo medicininio draudimo išmokos dėl depresijos, kai draudimo atstovai Facebook rado nuotraukų kuri ji visai neatrodė prislėgta. Tada tai pateko į laikraščius. Šiandien tai jau normali praktika.
Apklausus 500 stambiausius JAV koledžus paaiškėjo, kad daugiau kaip 50 koledžų priėmimo komisijų tikrina stojančiojo Facebook profilį.
Pagal Australijos įstatymus, jeigu vartotojo Facebook profilyje paskelbiamas kvietimas į teismą, tai laikoma oficialu kvietimu ir nepasirodžius galima gauti baudą.
Vis daugiau ir daugiau JAV kompanijų draudžia savo darbuotojams kviesti kolegas į Facebook draugus.
Niekas iš Facebook darbuotojų nesutiko dalyvauti filmo „Socialinis tinklas“ filmavime.
Pati pirmoji nuotrauka įkelta į Facebook buvo Marko Zuckerberg katino nuotrauka.
2009 metų pabaigoje kai Facebook pakeitė nuotraukų privatumo nustatymus į viešumą pateko nemažai privačių Mark Zuckerberg nuotraukų.
Mark Zuckerberg yra daltonikas todėl mėlyna spalva skiria kur kas geriau nei žalią ar raudoną.
22 sezono antrojoje Simspon serijoje Marka Zuckerberg įgarsino pats save.
Prieš keletą dienų Facebook įkūrėjo gerbėjų puslapyje buvo paskelbta apie įsilaužimą į Mark Zuckerberg paskyrą. Už keleto valandų šis puslapis buvo pašalintas ir šiuo metu neleidžiama netgi talpinti nuorodų į šį, jau pašalintą puslapį.