Faktai apie Facebook skaičiuose

Štai keli skaičiai, iliustruojantys, kokią vietą pasaulyje užima Facebook.

1. Facebook – tai didžiausias socialinis tinklas praktiškai visose pasaulio šalyse, išskyrus Rusiją, kur dominuoja vietiniai socialiniai tinklai, ir Kiniją, kur Facebook yra uždraustas.

3 iš 4 Facebook įkūrėju – milijardieriai: Mark Zuckerberg (17,5 mlrd. dolerių), Dustin Moskovitz (3,5 mlrd. dolerių), Eduardo Saverin (2 mlrd. dolerių).

66. Taip vadinosi kinų restoranas Niujorke, kuriame Markas Zuckerbergas pirmą kartą susitiko su Seanu Parkeriu, savo pirmuoju mentoriumi.

130 – tiek vidutiniškai turi draugų Facebook vartotojas.

3 tūkstančiai žmonių dirba Facebook. Šiais metais kompanija ruošiasi pasamdyti dar “tūkstančius”.

60,2 žmonių seka naujienas Facebook puslapyje, tai populiariausias puslapis svėtainėje, lenkiantis pokerio puslapį (56,6 mln. fanų), Eminemo (52 mln. fanų), YouTube (51,3 mln. fanų) ir Rihannos (50,3 mln. fanų) puslapius.

152,5 mln. Facebook vartotojų gyvena JAV, 43,5 mln. – Indijoje, 43,06 mln. – Indonezijoje, 37,9 mln. – Brazilijoje ir 35 mln. – Meksikoje.

250 mln. nuotraukų kasdien įkeliama į Facebook’ą.

350 mln. naudojasi Facebook’u per savo mobiliųjį telefoną.

900 mln. žmonių naudojasi Facebook’u, pusė iš jų – kasdien. Jei Facebook’as būtų šalimi, tai jis būtų trečioje vietoje po JAV ir Indijos. Jame yra užsiregistravę 55% visų interneto vartotojų.

Check Also

Windows operacinės sistemos vystymosi istorija

pasidalinta2 Facebook2 Twitter0 Email Print labas MICROSOFT WINDOWS – grupė komercinių operacinių sistemų (OS), skirtų …

Kompiuterių evoliucija

pasidalinta18 Facebook9 Twitter9 Email Print labas Kada atsirado pirmasis kompiuteris? Sunkus ir išsamaus atsakymo reikalaujantis …

Miegadėžė

pasidalinta5 Facebook5 Twitter0 Email Print labas Dar visai neseniai per pasaulį nusirito įvairiausių nuomonių banga …

Send this to a friend