Top 12: keisčiausios ir kvailiausios tapatybės kortelės

Ar kada nors esate atsiėmę naują studento ar vairuotojo pažymėjimą, kurio fotografijoje atrodytumėte juokingai? Žinokite, kad kai kurie žmonės savo asmens tapatybės dokumentus juokingais padaro specialiai. Pateikiame tokių dokumentų pavyzdžių.
Susipažinkite su Batmanu Bin Suparmanu. Šis 1990 m. Singapūre gimęs jaunuolis tikrai turi humoro jausmą. Jis pasivadino dviejų superherojų vardu. „Bin“ reiškia „tėvo sūnus“. Tad šioje kortelėje parašyta „Batmanas, Suparmano sūnus“.

Tai, matyt, yra pats juokingiausias ir „kiečiausias“ JAV pasas. Nuotraukoje matyti vyras su juokinga barzda, išpūstomis akimis ir havajietišku gėlių žiedų vėriniu.

Olandijos pilietis savo tapatybės kortelėje nusifotografavo persirengęs personažu Džokeriu iš filmų ir komiksų apie superherojų Batmaną.

Patarimas visiem, kurie gaminasi padirbtą tapatybės kortelę – kad ir kaip mylėtumėte savo merginą, stenkitės padirbtame dokumente nusifotografuoti vienas.

Taksisto licenzijoje yra užfiksuotas neabejotinai pats linksmiausias taksistas pasaulyje.

Jei tradicija reikalauja musulmonę dėvėti veidą dengiantį šydą, taip bus net ir vairuotojo pažymėjimo fotografijoje.

Toliau pateikiame kelis tikrai juokingus moksleivių ir studentų pažymėjimų pavyzdžius.

Check Also

Aukščiausias pasaulyje vandens kalnelis

pasidalinta16 Facebook15 Twitter1 Email Print labas Jei jums pernelyg nuobodu vasarą leisti paplūdimiuose, vandens pramogų …

Kodėlčiukas – linksmų klausimų, linksmi atsakymai

pasidalinta85 Facebook33 Twitter52 Email Print labas Taigi, turbūt visi, tikrai žinot ką reiškia – kodėlčiukas …

Keisčiausios lietuviškos šventės

pasidalinta9 Facebook9 Twitter0 Email Print labas Nepriklausomybės diena, Mamyčių sekmadienis, Kalėdos, Naujieji Metai ar gimtadienis …

Send this to a friend