1. Greičiausiai išgertas alaus bokalas – 1,3 s

Remiantis Pasaulio Gineso rekordų knyga, greičiausiai alaus bokalą išgėręs žmogus yra Stevenas Petrosino. Jis 1977 m. 1 litro bokalą išgėrė per 1,3 s. Šis vyras sumušė ankstesnį rekordą – 2,3 s vienam litrui.

2. Nešta daugiausia bokalų vienu metu

Bavaras, restoranų vadybininkas, Reinhardas Wurtzas 40 m atstumą nuėjo nešinas dvidešimčia 1 litro bokalų. Bokalai buvo pilni ir iš viso svėrė 50 kilogramų. Vyras neabejotinai pateko į Gineso rekordų knygą.

3. Karčiausias pasaulyje alus

58 metų Peteris Fowleris alų gamina nuo 1975 m. Jis sukūrė karčiausio alaus rūšį. Jo alus buvo įvertintas 323 tarptautiniais kartumo vienetais. Ankstesnis karčiausias alus buvo tik 200 tarptautinių kartumo vienetų. P. Fowlerio alaus rūšis vadinasi “The Hop”.

 

4. Stipriausias pasaulyje alus

Škotų alaus gamintojas “BrewDog” dar sykį sukūrė stipriausią pasaulyje alų ir pagerino ankstesnį savo rekordą. Stipriausias pasaulyje alus yra 55 procentų stiprumo. Jo butelis neįprastas. Alus patiekiamas negyvoje voverėje.

5. Namas iš 300 tūkstančių alaus padėkliukų
21 metų amžiaus Svenas Goebelis pastatė didžiausią pasaulyje namą iš alaus padėkliukų. Jais buvo apstatytas visas vaikino penkių kambarių butas. Iš viso statinį sudarė 300 tūkstančių alaus padėkliukų. Vaikinas pateko į Gineso rekordų knygą.

6. Pasaulio rekordas – automobilis nuvažiavo 60 m per 1789 alaus butelius

Kinas, armijos vairuotojas, pateko į Gineso rekordų knygą, nes automobiliu pervažiavo per eilėmis sustatytus alaus butelius.Rekordas buvo pasiektas iš antrojo karto, nes pirmą kartą pliaupė lietus ir automobilis nuslydo nuo butelių.

7. Daugiausia alaus pintų… ant galvos

2010 m. birželį Johnas Evansas pateko į Gineso rekordų knygą po to, kai ant savo galvos išlaikė 237 alaus pintas.

8. Brangiausias pasaulyje alaus butelis

Brangiausias pasaulyje alaus butelis kainuoja 16000 tūkstančių dolerių. Jis buvo rastas 1937 m. nuskendusiame Vokietijos kariniame laive. Tai “Lowebrau lager” alaus butelis.

9. Aukščiausias pasaulyje alaus bokalas – 2,5 m

“The Auld Dubliner” airiškas alaus pub’as 1627 litrais “Guinness” alaus pripildė 2,5 m aukščio bokalą ir taip pateko į Gineso pasaulio rekordų knygą. Pilnas bokalas svėrė 1257 kg.

10. Seniausias pasaulyje dirbantis barmenas

Angelo’as Cammarata’s, pagal Gineso rekordų knygą, yra seniausias pasaulyje barmenas, dirbantis savo paties bare. Jam 77 metai. Bare jis dirba nuo 1935 m. A. Cammarata’s į pensiją išėjo 2009 m. ir pardavė barą.

Tagged in:

, ,