Ilgiausias trumpinys pasaulyje yra iš 56 raidžių: NIIOMTPLABOPARMBETZHELBETRABSBOM
ONIMONKONOTDTEKHSTROMONT. O tai reiškia: Laboratory for Shuttering, Reinforcement, Concrete and Ferroconcrete Operations for Composite-monolithic and Monolithic Constructions of the Department of Technology of Building Assembly Operations of the Scientific Research Institute of the Organization for Building Mechanization and Technical Aid of the Academy of Building and Architecture of the USSR.

Ilgiausias anglų kalbos žodis, kurį galima parašyti paprastu skaičiuokliu, yra hILLBILLIES. Jis apibūdinantis kalnuotose Amerikos kaimo vietovėse gyvenančius žmones. O jį parašyti galite ir jūs: 53177187714.

Jei dažnai susinervinate ir sviedžiate telefoną į sieną, galbūt jums reikėtų pasivaržyti su šio amato specialistais. Suomijoje nuo 2000 metų vyksta kasmetinis telefonų mėtymo pasaulio čempionatas. Šios sporto šakos rekordas nuo 2005 metų priklauso Mikko Lampi, kuris savo telefoną nusviedė 94 metrus ir 97 centimetrus.

Ilgiausias šampano kamščio skrydis buvo užfiksuotas 1988 metais, tuomet jis nuskrido 54 metrus ir 17 centimetrų. Jei norėsite šį rekordą pagerinti, šampano butelis negalės būti suplaktas.

Ilgiausias užfiksuotas vištos skrydis truko 13 sekundžių, per kurias ji spėjo nuskristi 91 metrą ir 89 centimetrus.

Ilgiausių ausų plaukų savininko titulas priklauso indui Radhakant Bajpai, kurio plaukai iš ausų yra 13,2 centimetrų ilgio.

76 kiprietė Kively Papajohn 1987-ųjų gruodžio 28 dieną prisiminė ilgam. Tądien, grįždama iš parduotuvės, ji užstrigo lifte ir po šešių dienų, 1988-ųjų sausio 2, ne savo noru sumušė ilgiausio užstrigimo lifte rekordą.

2008-ieji metai anglui George Garratt tapo vienais įsimintiniausių gyvenime. Tais metais jis pasikeitė senai įkyrėjusį vardą. Nuo tada jis žinomas kaip Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined. Tai yra ilgiausias ir, turbūt, kvailiausias vardas pasaulyje.

Earvin Johnson, dar žinomas kaip Magic Johnson, 1981 metais su Los Angeles Lakers pasirašė ilgiausią kontraktą NBA istorijoje. Tada jis sutiko už 25 milijonus JAV dolerių žaisti 25 metus.

Ar žinote kiek galima kalėti už 42.768 nepristatytus laiškus? O gi 7.109 metus. Būtent tokia bausme 1972 metais buvo nuteistas paštininkas Gabriel March Grandos. Tačiau tai nėra ilgiausios bausmės rekordas. Rekordas priklauso Dudley Wayne, kuris už žmonos, uošvienės ir studento nužudymą 1981 metais buvo nuteistas kalėti 10.000 metų.

Tagged in:

,