Jei švęsti, tai tik didžiausiame bei prabangiausiame limuzine visame Pasaulyje!

„Vidurnakčio raitelis“ – taip pavadintas pats didžiausias ir prabangiausias limuzinas pasaulyje. Jis talpina net 140 kvadratinių metrų liukso klasės grožio, žinoma, juo važinėja tik tie žmonės, kurie žino, kas yra geriausia.

Dažniausiai šios „mašinytės“ paslaugomis naudojasi pirmo ryškumo žvaigždės. Įdomu dar ir tai, kad limuzinas registruotas pietinėje Kalifornijoje, tačiau turi licenziją, kuri leidžia važinėti po visą šalį be jokių apribojimų.

Šis limuzinas yra vienas iš dažniausiai medžiojamų fotografų objektų. „Vidurnakčio raiteliu“ domėjosi televizija FOX, Nacionalinė Japonijos televizija, kanalas „Discovery Channel’s HD Theatre“, laida “Brangiausi pasivažinėjimai pasaulyje” ir dar keletas kitų. O štai Pasaulio Gineso rekordų knygoje, ši mašinytė yra tikra nugalėtoja, mat jau ilgą laiką užima tvirtą pirmąją poziciją ne tik kaip didžiausias, bet ir sunkiausias limuzinas pasaulyje. Taip pat nominuotas šiose kategorijose: aukščiausia transporto priemonė, didžiausia kada nors sukurta transporto priemonė, didžiausias samdomas limuzinas.

Ši transporto priemonė labiau primena geležinkeliu riedantį traukinį. Prie vilkiko pritvirtinama didžiulė įrengta priekaba. Tačiau tai ne vieninteliai tokio tipo ratai, jų būdavo ir seniau, tačiau jie nepatraukė visuomenės dėmesio. Važinėjimasis su „Vidurnakčio raiteliu“ – tarsi sklendimas oru – tai labai patogu ir paprasta. Tau nebūtina sėdėti, gali linksmintis, kiek tik širdis geidžia: šokti, dainuoti, drybsoti lovoje ar šėlti draugų kompanijoje.

 

Kompanijos atstovai apie „Vidurnakčio raitelį“ atsiliepia tik tiegiamai, jie mano, jog pasinaudoti šio limuzino teikiamomis paslaugomis prilygsta naktinio klubo ant ratų nuomai. Štai keletas dalykėlių, kurių galite rasti prabangiausiame limuzine:

• Prezidento apartamentai su ypatingu apstatymu;

• Net penkių žmonių įgula:vairuotuojas, šturmanai, virėjas ir du barmenai;

• Naktinio klubo tematika dekuoruotą vidų bei svarbiausią interjero detalę – minkšti bei natūralios odos krėslai;

• Pagal atitinkamą klimatą veikianti oro kondicionavimo sistema;

• Transporto priemonė gali talpinti apie 40 svečių;

• Net trys atskiri laukiamieji, kurių kiekviename įmontuota 1800 vatų garso sistema;

• Viduje yra veikiantis baras, jums nebūtina išlipti iš automobilio, kad pasiektumėte šauniausią naktinį klubą mieste;

• Ir,žinoma, net tualetas papuoštas brangiuoju metalu: jame galima rasti žalvario krauklę, o kai kurie įrenginiai – iš tikro sidabro.