Wellington R. Burt buvo laimingas žmogus ir per savo gyvenimą sutaupė per 100 milijonų dolerių. Tačiau jis buvo principingas žmogus ir prieš mirtį (1919m.) testamente nurodė, kad tegu jo vaikai ir anūkai patys užsidirba pinigus, o ne laukia turtuolio dėdės mirties. Todėl visus pinigus nurodė išdalinti jo proanūkiams ir pro-proanūkiams, kai praeis 21 metai po paskutiniojo anūko mirties.

Ganėtinai sudėtinga sąlyga, tačiau ši diena atėjo ir netikėtai net 12 jo giminaičių sužinojo esą milijonieriais. 3 proanūkiai, 7 pro-proanūkiai ir dar pora pro-pro-proanūkių šiuo metu dalinasi 100 milijonų. Žinoma, proanūkiai gaus šiek tiek daugiau nei pro-proanūkiai, o dėl dolerio nuvertėjimo suma dar turėtų sumažėti, tačiau neabejojama, kad bent po milijoną dolerių gaus visi palikuonys.

Saginaw apskrities viršininkas Patrick McGaw teigė, kad per 12 jo darbo metų tai yra sudėtingiausiais atvejis. Yra pasitaikę, kai žmonės testamente tiesiog praleidžia vaikų kartą, bet dar nėra buvę taip, kad pinigai palikuonims atitektų tik po beveik 100 metų.