Dar visai neseniai per pasaulį nusirito įvairiausių nuomonių banga apie miegadėžės idėją. Tai speciali patalpa, skirta pernakvojimui oro uoste, didžiuosiuose traukinių, autobusų stotyse.

Štai Šeremetjevo valdyba paskelbė, kad neilgai trukus, tokios miegadėžės jau bus pastatytos ir viename didžiausių Maskvos oro uostų. Jose galės apsistoti keleiviai laukiantys savo išvykimo laiko, o tie, kurių skrydžiai bus atidėti, galės būste apsistoti nemokamai, tačiau ne ilgiau nei pusei valandos. Miegadėžėje yra pakankamai erdvės ne tik kojoms ištiesti, bet ir neblogai nusnūsti (matmenys: 2,5 m aukščio ir 1,6 m pločio).

Architektas, sukūręs miegadėžes, teigia, kad kiekviena jų bus pagaminta itin kruopščiai ir atsakingai.  Statybai bus naudojama tik natūralaus uosio mediena, o kiekviena patalpa bus su gera vėdinimo sistema. Kiekviename namuke bus įrengtas elektros lizdas, kurio dėka galima įkrauti mobiliojo telefono bateriją, IPod’ą, grotuvą ar kokį kitą įrenginį. Taip pat miegadėžėje bus įkomponuotos  lentynėlės, kur lengvai patalpinsite bet kokį bagažą. Jei nesimiega – tai ne bėda. Nors būstas ir nedidukas, jame gausu pramogų. Laikui prailgti neleis televizorius ir bevielio interneto prieiga. Nepatikėsite, bet šioje miegadėžėje yra nedidelis seifas, kuriame galima laikyti dokumentus ar itin vertingus daiktus. Dizaineris viską apgalvojo, kad būstas būtų ne tik jaukus, bet ir saugus sveikatai ir nuo kitų išorinių veiksnių. Galima išsinuomuoti vienvietę, dvivietę ar net trivietę miegadėžę. Kaina priklauso ne tik nuo miegamų vietų skaičiaus, bet ir nuo apsistojimo laiko.

Tagged in:

,