Nuo Marko Zuckenbergo iki Bilo Geitso – daugybė sėkmingiausių pasaulio technologijų kūrėjų taip ir nebaigė mokslų aukštosiose mokyklose. Vietoj to jie rinkosi savo, tuo metu utopinių, svajonių realizavimo. Jie nesivadovavo Vladimiro Iljičiaus Lenino filosofija: “Mokykis, mokykis ir dar karta mokykis”. Dabar jie yra milijardieriai.

Peter Thiel, pirmasis Facebook investuotojas, suprato, kad sėkmingiausios idėjos gimsta ne universiteto suoluose, todėl paskelbė konkursą: paaugliams, kuriems dar nėra 20 metų, kurie turi unikalią idėją ir yra pasiryžę mesti aukštąją mokyklą, jis suteiks pirmuosius 100.000 dolerių idėjos realizavimui. (243.810 LT)

Peteris teigia, kad iš daugiau nei 400 dalyvių anketų jis atrinko 24. “Andrew Hsu būdamas dvylikos jau mokėsi Vašingtono universitete. Netrukus jis su pagyrimu baigė neurobiologijos, biochemijos ir chemijos studijas. Kiek anksčiau šiais metais, 19-metis Hsu metė studijas Standfordo universitete ir pradėjo dirbti ties savo projektu” – apie vieną iš konkurso dalyvių pasakojo Thiel. Įdomu tai, kad iš 24 atrinktų kandidatų vos dvi yra merginos.

Gal ir jūs turite idėją ir norėtumėte mesti VU, MRU, KTU, VGTU ar dar kokį ..U?