Gal turi grąžos iš milijono?

Jungtinėse Amerikos valstijose, Šiaurės Karolinoje, policijos pareigūnai sulaikė personažą, kuris supermarkete bandė atsiskaityti 1 000 000 JAV dolerių banknotu. Veikėjas pirko prekių už 476$ – siurblį, mikro bangų krosnelę ir kitas prekes.
Iš pradžių, parduotuvės darbuotojai nenorėjo kviesti policijos, manydami, kad tai pirkėjo pokštas, bet jam pradėjus įkyriai įrodinėti, kad banknotas tikras – nebeturėjo kito pasirinkimo. Didžiausias piniginis nominalas JAV – 100$.
Gaila, bičiuko, galėjo gi duoti grąžos. Kupiūromis po $300 000.

Krokodilas recidyvistas

Australija – kontrastų šalis, todėl ir nuotykiai ten nutinka keisti ir įdomūs. Australijos reptilijų parke gyvenantis penkių metrų krokodilas Elvis, užpuolė parko darbuotoją… ir atėmė iš jo žolės pjovimo mašiną. Pats darbuotojas atsipirko lengvu išgąsčiu. Plėšikas nutempė „trofėjų“ po vandeniu ir atrodo, kad visai dėl to nepergyvena – kelias dienai akylai saugojo mašiną ir netgi azartui nuslūgus, neleidžia parko darbuotojams prisiartinti prie jos. Beje, žiniasklaidai pradėjus domėtis šiuo krokodilu, paaiškėjo, kad tai jau ne pirmas jo išsišokimas – jis buvo atgabentas į parką iš upės, kurioje puldinėjo žvejų laivus, o bebūdamas parke jau nugalabijo kelis smulkesnius krokodilus.
Na, nieko nepadarysi, kaip ir tarp žmonių, taip ir tarp gyvūnų pasitaiko užkietėjusių „zekų“. Kaip sakoma, kuprotą – tik grabas, o šiuo atveju – tik odinių rankinių gamintojas.

Padavėjau, kur Jūsų skundų knyga? Jūsų ikrai – lavoniena atsiduoda!

Sankt Peterburgo (Rusija) policija (nebe milicija 🙂 ) sulaikė vieno privataus morgo valdytojus ir darbuotojus po to, kai morgo patalpose buvo rasta 175kg žuvų ikrų. Įdomus dalykas tai, kad taupant vietą šaldytuvuose, ikrų dežutės buvo tiesiog sukištos su lavonais į tuos pačius šaldytuvus. Suimtieji teisinosi, kad tai maisto produktai, skirti miesto ligoninės naujųjų metų iškilmėms. Policija jais nepatikėjo ir iškėlė bylą dėl kontrabandos. Beje, įtariamieji, paklausti ar nemano, kad nehigieniška pateikti produktus, kurie voliojosi kartu su lavonais, atsakė – mes juos būtume gerai nuplovę!
Kažkaip nenorėčiau sužinoti, kokiu masalu jie vėžius žvejojo…

Tagged in:

, ,