Šiais laikais nuotraukų koregavimo programa „Photoshop“ moka naudotis net paaugliai. Paprasta – pakoreguoji nuotraukos spalvą, dydį, apvalumus… tačiau kartais net tikri „Photoshop“ virtuozai pamiršta smulkmenas.

Nežinia ar iš nuovargio, ar dėl neapdairumo, bekoreguojant reklaminius plakatus pasilieka, sakykim, mažyčiai netikslumai. Niekas nesakė, kad iš klaidų negalima juoktis. Ypač jei esi lietuvis.

Klaida Nr1.

a222_p1
Reikia atsarginės rankos? Ji visuomet “šalia”.

Klaida Nr2.
a222_p2
Pilvas nuotraukoje “Before” (prieš) išgąsdintų net ir visko mačiusį plastinės chirurgijos korifėjų.

Klaida Nr3.
a222_p3
Liekniausias liemuo pasaulyje? Su „Photoshop“ jūs irgi galite tokį turėti.

Klaida Nr4.
a222_p5
Ši nuotrauka implikuoja tik vieną dalyką: nuo sausų pusryčių „Curves“ jūs pakeisite odos spalvą ir, greičiausiai, neteksite bambos.

Klaida Nr5.
a222_p6
„Photoshop“ gali ne tik patobulinti jūsų kūno formas, bet ir jas smarkiai sudarkyti.

Klaida Nr6.
a222_p7
Ši nuotrauka buvo publikuota Sports Illustrated žurnale. Nuotrauka gal ir nieko, tačiau ar sėdintis vyras “nepametė galvos”?

Klaida Nr7.
a222_p8
Žurnalas vyrams FHM taip pat nepraleido progos apsijuokti: Seksuali, graži, nuoga moteris… palaukite, o kur jos rodomasis pirštas? Et, ir vėl viską sugadino dizaineris.

Klaida Nr8.
a222_p9
Šiurpoka, ar ne? Arba ši moteris gali išsižioti beveik tiek pat, kiek begemotas, arba jai tiesiog nutrynė apatinį žandikaulį. Negaliu apsispręsti, kuris variantas man labiau prie širdies.

Klaida Nr9.
a222_p11
Pamaniau, kad man vaidenasi pažiūrėjus į kojas, tačiau kai pamačiau ranką, supratau, kad kažkas smarkiai “susimovė”. Medalis jam.

Klaida Nr10.
a222_p12
Knygos viršelis dar niekuomet nebuvo toks kraupus. Kiek mergina turi rankų? Kiek jos mylimasis turi pirštų? Nors merginos plaukai tikrai baisiai gražūs.

Tagged in:

,