1. Jeigu naudojatės viešuoju transportu, nepirkite bilietėlių. Stenkitės važiuoti anksti ryte arba vėlai vakare – tada mažiausia tikimybė pakliūti kontrolei.

2. Atsikratykite televizoriaus. Per žinias visada rodo tą patį. O jeigu esate aistringas serialų gerbėjas, atsistokite prie pirmo aukšto kaimyno langų – gal jis žiūrės televizorių neužsitraukęs užuolaidų. Ką šneka serialų veikėjai, girdėti nėra būtina – užtenka matyti, kad Chosė Albertas nusišovė, o Chuanita Gvadelupė rado savo dingusią dukrą.

3. Namuose nesinaudokite dujomis. Iš kioskelių pirkite beliašus – juos iš karto pašildys. Susidraugaukite su bandelių pardavėja – jos paprastai turi mikrobangų krosneles, todėl pašildys ir jūsų iš prekybos centro atsineštas „sasyskas”. Tada galite atsikratyti ir šaldytuvo – neverta laikyti jo tuščio.

4. Nešiokitės bent tris mobiliuosius telefonus su skirtingų ryšių kortelėmis. Telefoną dabar galima įsigyti už litą, o turėdami visus įmanomus ryšius, visada kalbėsite pigiausiai.

5. Kuo rečiau prauskitės. Kad nereikėtų nuleidinėti vandens iš tualeto bakelio, iš pašto dėžučių susirinkite reklamines skrajutes ir ant jų atlikite gamtinius reikalus. Tada sulankstykite ir išmeskite. Arba palikite prie durų pirmo aukšto kaimynui, kuris žiūri televizorių užsitraukęs užuolaidas.

6. Pamirškite bet kokias pramogas. Geriau susiraskite hobį, kuris nieko nekainuoja ir dar atneša jums naudos. Rinkite grybus ir uogas. Kai jų nėra – rinkite butelius.

7. Taupykite elektrą, todėl sėdėkite tamsoje. Žvakės irgi kainuoja.

8. Jeigu gyvenate daugiabutyje, nusipjaukite radiatorius ir nemokėkite už šilumą. Jeigu namuose labai šalta, kuo daugiau laiko praleiskite prekybos centruose, stumdykitės poliklinikos eilėse – tikrai sušilsite.

9. Nutraukite santykius su giminėmis ir draugais – nereikės rūpintis, kuo juos pavaišinti, jeigu šie sugalvotų užsukti į svečius.

10. Dalyvaukite visose įmanomose loterijose – jeigu nieko nelaimėsite, bent jausitės užimtas.