Kur tik bepažvelgsi – visur tik ir kalba apie būsimas Princo William’o ir ne tokios kilmingos merginos Kate Middleton būsimas Karališkas vestuves. Karališkos vedybos ypatingos tuo, kad nei vienas iš mirtingųjų negali iškelti tokios puotos. Viskas suderinta iki smulkmenų: nuo aprangos iki muzikantų batų spalvos. Pateikiame sąrašą, kuriame rasite 10 garsiausių kada nors vykusių Karališkų vestuvių.

Olandijos karalienės Beatrix vestuvės.

1966 metais Princesė Beatrix ištekėjo už vokiečių aristokrato> Ši sąjunga tuo metu ramioje valstybėje sukėlė tikras riaušes. Princesė Karaliene tapo  1980 metais.

226Princas Philippe

Princas Philippe vedė Princesę Mathilde 1999 metų gruodžio 4 dieną, Briuselyje. Kai tik Princas Philippe paveldės sostą, jo žmona taps pirmaja Karališkos kilmės Belgijos karaliene.

 

321Jordainijos Karalius  Abdullah

Karalienei Rania tai tikrų tikriausia pasaka. Nuo paprastos įmonės „Apple“ darbuotojos – iki Karalienės posto. Ji su Princu kalbėjo tik vos vieną kartą, o viskas baigėsi Karališkomis vestuvėmis.Karalius Abdullah Karalienę  Rania  vedė 1993 metais.

 

421Princas Haakon

Princas Haakon susituokė su Princese Mette-Marit. Kai jie susipažino, ji tuo metu buvo vieniša, Princas Haakon nepraleido progos. Tačiau Norvegijos piliečiai šiuo Princo pasirinkimu buvo nepatenkinti iškart po sužadėtuvių.

 

 

519Danijos Princas Frederik

2004 metų gegužę Princas Frederik, vienas iš geidžiamiausių Europor vyrų Kopenhagoje vedė Princesę  Mary Elizabeth. Pora pirmą kartą susitiko Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse 2000 metais.

 

 

 

616Brunei Sultono Dukra

Brunei Sultono duktė Princesė Hajah ištekėjo už paprasto piliečio, tarnautojo. Vestuvės truko apie 10 dienų. Vestuvės buvo nacionalinio lygio šventė. Jose dalyvavo daugiau kaip 2500 svečių, o visa vestuvių puotos menė buvo puošta auksu.

 

 

716Princas Charles ir Princesė Diana

Princo Charles ir Ledi Diana vestuvės įvyko  1981 metų liepos 29 dieną. Visi aplinkiniai stebėjosi šių vestuvių prabanga, ekstravagantiškumu, įstabumu. Šis Pasaulinis įvykis buvo transliuojamas per televiziją. Tai daugelio merginių svajonių vestuvės.

 

 

814Princas Felipe

Princas Felipe vedė  2004 metų gegužės 22 dieną. Jo išrinktoji – buvusi CNN žurnalistė. Cereminija buvo transliuojama gyvai per vietinę televiziją, o šią sąnjungą stebėjo milijonai žmonių visame Pasaulyje.

 

 

914Švedijos Princesė Victoria

Princesė Victoria ištekėjo už Princo Daniel 2010 metų birželio 19 dieną. Po vestuvių jaunavedžiai iškeliavo medaus mėnesio į Stokholmą. O vestuvių išvakarėse jiedu klausėsi koncerto, skirto jų garbei.

 

 

 

1013Princas William ir Kate Middleton

Pagaliau, jie nusipelnė būti pačių garsiausių vestuvių sąraše, nors ceremonija dar neįvyko. Princo William ir Kate Middleton  vestuvių data suplanuota balandžio 29 dieną.