Jau įpratome, kad „Apple“ įrenginiai gana dažnai sudrebina technologijų rinką. Tačiau šį kartą tai visai ne naujas kompiuteris ar išmanusis telefonas – vokiečių automobilių tuningo kompanija „Brabus“ pristatė prabangaus sedano „Mercedes S600“ ir „Apple“ įrangos hibridą.

Greičiausiai neperdėsime, jei pasakysime, kad atsisėdęs į šio prabangaus automobilio vidų, būsi apsuptas vien tik „Apple“ gaminių. Pradėkime nuo dviejų „iPad“ planšetinių kompiuterių, tvirtinamų kitoje vairuotojo ir keleivio sėdynių pusėje. Jų ekranuose „merso“ gale įsitaisę keleiviai galės ne tik žiūrėti filmus, rašyti dokumentus ar naršyti internete, bet ir turės priėjimą prie visų automobilio valdymo sistemos funkcijų (navigacija, radijas, telefonas ir daugelis kitų). Už „Mercedes S600“ muzikinio fono apipavidalinimą atsakingas 64 GB talpos „iPod touch“ grotuvas, kuriame galima išsaugoti daugiau nei 14 000 dainų, o visos sistemos branduolys – ypač mažas „Mac“ kompiuteris, kuris saugiai įdėtas į salono gale esantį specialų stalčių.

Ir pabaigoje – apie šio „biuro ant ratų“ galimybes kelyje. Teigiama, kad „Mercedes S600“ maksimalus greitis siekia 340 km/h.