1,5 mln dolerių už dėžutę šokoladinių saldainių. Le Chocolat – tai šokoladiniai saldainiai (elitinės rūšys, gaminamos Lake Forest Confections) ir… juvelyrinė pakuotę: deimantai, rafinuoti damų papuošalai vietoje įdaro. Tą įdarą, kaip skelbia aprašymas, sudaro “neįkainuojama geltonų ir mėlynų briliantų ir safyrų kolekcija”. Puiki dovanėlė Valentino dienai, jei kišenėje mėtosi nereikalingų milijonų pluoštelis.

1 300 000 dolerių už mobilų telefoną. Dizainerio Piterio Elisono mobilaus telefono Diamond Crypto Smartphone korpusas padarytas iš platinos, raudonojo aukso ir 80 briliantų. 50 akmenukų išsidėstę korpuso šonuose, tarp jų – 10 retų mėlynųjų briliantų. Navigacijos mygtukas papuoštas 28 akmenukais, o džoistiku paverstas pusės karato svorio deimantas. Funkcionalumas artimas nuliui: kas gi išdrįs išsitraukti iš kišenės tokį telefoną žmonių akivaizdoje ir didžiausiam budulių džiaugsmui?

163 000 dolerių už Hello Kitty. Kas nemėgsta japonų anime persinažo Hello Kitty? Krepšiai, marškinėliai, ženkliukai, kepuraitės… Dabar serialo fanai gali nusipirkti ir platininę Hello Kitty statulėlę su kaspinėliu iš briliantų, rubinų, safyrų ir topazų.

1000 dolerių už picą. Brangiausia pasaulyje pica iškelta picerijoje Nino’s Bellissima Pizza (Niujorkas). Ant tradicinio plonyčio blyno padėta kelios rūšys elitinio sūrio, plakta grietinėlė, svogūnas, lašišos ir paprasti ikrai, vėžio mėsa ir dar visokių prieskonių.

1 630 000 dolerių už rankinuką. Birželio mėnesį Tokijo madų dienose buvo parodytas rankinukas (dizainas – Ginza Tanaka Jewelers). Mielas moteriškas daikčiukas išlietas iš grynos platinos ir papuoštas 2182 briliantais, kurių bendras svoris – 208 karatai.

Butelis 6 metus išlaikytos tekilos už 225 000 dolerių buvo parduotas prieš metus privačiam kolekcionieriui iš Meksiko. Butelis išlietas iš platinos ir baltojo aukso. Pasaulyje yra tik vienas jo egzempliorius. Firma jau pakliuvo į Gineso rekordų knygą už jos gaminamą brangiausią pasaulyje likerį. Tiems, kas neturi lėšų platininiam buteliui, firma organizavo dovanojamų egzempliorių iš aukso (150 000) dolerių ir sidabro (25 000) gamybą.

68 000 už kriketo kamuoliuką. Šis briliantais inkrustuotas kamuoliukas buvo iškilmingai įteiktas geriausiam 2007 metų čempionato žaidėjui. Kamuoliuką sukūrė juvelyrinė firma Gitanjali Gems Limited, jo paviršių puošia 5728 briliantai.

130 000 dolerių už televizorių. Kam kurti korpusą iš baltojo aukso ir įrėminti ekraną briliantais, kurių bendras svois – 20 karatų? Žinoma, kad tam, jog parsuotum įprastą LCD televizorių už 130 000 dolerių.

14 000 doelrių už arbatos paketėlį. Britų firma PG Tips – žinoma arbatos gamintoja ir tiekėja. Irgi žinoma juvelyrinė firma Boodles sukūrė arbatos paketėlį iš 280 briliantų ir padarė tai 75-ojo žinomos firmos PG Tips jubiliejaus proga. Įdomu, koks užplikytų briliantų skonis?