Kontaktiniai lęšiai, suteikiantys akims netradicinę formą ar spalvą – jau ne naujiena. Beveik kiekvienas gali pakeisti savo natūralią akių spalvą ar vyzdžio formą, vos nusipirkęs porą kontaktinių lęšių. Tačiau nešioti vienetines, specialiai pagamintas linzes už 500 Didžiosios Britanijos svarų sterlingų sau gali leisti ne kiekvienas.

Specialiųjų efektų kūrėjas Kevinas Carteris, dirbęs Holivude su tokiomis garsenybėmis kaip Bruce‘as Willisas ir Natalie Portman, neseniai pradėjo naują verslą. Jis tapo kontaktinių lęšių dizaineriu, kuriančiu unikalių spalvų ir formų linzes, kurias jo klientai gali nešioti kasdien.

Siaubo filmų gerbėjas, 36 metų menininkas, praleidžia dvi dienas kurdamas vieno kontaktinio lęšio dizainą. „Stengiuosi įsivaizduoti ką nors keisto, beprotiško, baisaus. Tada tapau ant linzių,“ – apie kūrybinį procesą pasakoja Kevinas. Labiausiai jam patinkantis linzių dizainas – akių traumos ar sužeistos akies įvaizdis.

Linzės, kurias kuria menininkas yra pagamintos iš specialios medžiagos, kurios pagrindą sudaro 55 procentai vandens. Tai kokybiški kontaktiniai lęšiai be dioptrijų, kurie tinka žmonėms, nesiskundžiantiems regėjimo sutrikimais.

22 44 66 79 87 92