Viena kompanija, pasivadinusi Craziest Gadgets Solutions (įdomiausių įrenginių sprendimai) sprendžia įvairiausias problemas, susijusias su kasdieniais mūsų daiktais. Firmos naujausia problema – kaip turėti laisvas rankas, kai lauke pliaupia lietus ir tu nešiesi skėtį.
Viena vertus šie prietaisai yra iš tiesų labai šaunus išradimas – apsaugo mus nuo lietaus, ar nuo saulės spindulių, o kai jo nereikia – susilanksto  ir užima labai nedaug vietos.  Tačiau laisvų rankų problemą reikėtų spręsti, todėl mes padirbėjome ir atradome net 7 keisčiausius skėčius,  kuriems nereikia mūsų rankų ir mes jas galime panaudoti visai kitai veiklai.

Skėtis su specialiu laikikliu. Šis prietaisas pritvirtinamas prie skėčio koto ir permetamas per jo savininko petį. Toks lietsargis puikiai tinka sportine veikla užsiimantiems žmonėms. Tačiau pripažinkite, vaikščioti miesto gatvėmis su tokiu skėčiu iš pradžių turėtų atrodyti kiek keista…

Skėtis – kuprinė. Speciali lietsargio technologija leidžia jį pritvirtinti prie nugaros ir liemens. Naudojantis šiuo skėčiu savo rankas galėsite skirti kitai veiklai: šuns vežiojimui, vaikeliui ar pirkinių krepšių nešimui.

Skėtis – skrybėlė. Norint apsaugoti plaukus nuo lietaus ir turėti laisvas rankas, skrybėlė – skėtis yra puiki alternatyva. Visiškai nesvarbu, kad atrodysite kiek kvailokai.

Nubrella – tai ne tik naujausias išradimas, tai visos kompanijos pavadinimas. Tai panašu į nuosavą asmeninį burbulą, leidžiantį išlikti sausam. Kita vertus, jis yra daugiafunkcinis: šį skėtį galima tvirtinti prie dviračio ar vaikiško vežimėlio.

Šis skėtis skirtas visiems, kas turi vežimėlį, dviratį, invalido vežimėlį ar bet kokį kitą stumiamą daiktą. Būtent prie šio papildomo daikto yra tvirtinamas skėtis. Tam, kad galėtumėte stumti, o ne laikyti skėtį.

Skėtis – pasiuntinio krepšys. Tai dviguba nauda, norint turėti neužimtas rankas: nereikia laikyti nei skėčio, nei rankinės. Kai skėtis yra visiškai nereikalingas, jį galima pritvirtinti prie specialios kišenės kuprinės viduje.

Paskutinis ir pats brangiausias sprendimas kaip turėti laisvas rankas – tai pasisamdyti tarną. Jei tu esi toks turtingas kaip atlikėjas P-Diddy, tu gali įdarbinti aptarnaujantį asmenį, kuris visada tau nešios skėčius ir atidarinės duris. O jūsų rankos visada liks neužimtos.

 

Tagged in:

,