Brangiausia moteris pasaulyjeJennifer Lopez. Jos pasakiškas kūnas vienoje Niujorko draudimo kompanijoje apdraustas 1 mlrd. eurų suma.

Brangiausias filmas pasaulyje – vis dar „Titanikas“. Jį kuriant buvo išleista virš 200 milijonų dolerių.

Brangiausia reklaminė kampanija pasaulyje. 2002 metais firma „Pepsi“ savo produkcijai reklamuoti pasikvietė pop dainininkę Brithey Spears. Už 90-ies sekundžių filmo klipą žymus gaivinančių gėrimų gamintojas paklojo 7,53 milijono dolerių.

Brangiausia kelionė pasaulyje. Amerikiečių verslininkas Dennis Tito ir kompiuterių milijonierius iš PAR Mark Shuttleworth sumokėjo po 20 milijonų dolerių už nuskraidinimą į TKS.

Brangiausia rinkiminė kampanija pasaulyje. Šis rekordas priklauso Michaeliui Bloombergui, kuris balotiravosi į Niujorko mero postą 2001 metais. Kiekvienas iš 744757 už jį atiduotų balsų jam kainavo po 86,10 euro.

Brangiausias miestas pasaulyje. Niekur gyventi nėra taip brangu, kaip Tokijuje.

Brangiausias serijinis automobilis pasaulyje. Sėdynės transformuojasi į gulimą padėtį, yra DVD grotuvas, Dolby Surround garsas – už tokią prabangą reikia sumokėti! Automobilis „Maybach 62“ jums kainuos „tik“ 360 tūkstančių eurų.

Brangiausia avalynė. Brangius batelius aukštu kulniuku pagamino žymus juvelyras Stuart Weitzman. Jie papuošti 642 rubinais. Kaina – 1,6 milijono eurų.

Brangiausi pietūs pasaulyje. David Einhorn (firmos „Greenlight Capital“ vadovas) aukcione už 250100 dolerių įsigijo teisę papietauti su savo kumyru, milijardieriumi Warrenu Buffetu.

Brangiausias paveikslas pasaulyjePiterio Paulio Rubenso drobė „Kūdikių mušimas“ 2002 metais pakeitė savo šeimininką už 73,5 milijono eurų.

Brangiausios cigaretės pasaulyje. Prekės ženklas „Treasurer“. Vienas pakelis kainuoja daugmaž 24 eurus. Parduodama tik specializuotose parduotuvėse.

Brangiausios bulvės pasaulyje. Rūšis „La Bonnotte“ iš Prancūzijos. Kainuoja apytiksliai 500 eurų už kilogramą.

Brangiausia kava pasaulyje. Rūšis „Kopi Luwak“ iš Sumatros salos. Ketvirtis svaro kainuoja apie 75 dolerius.

Brangiausias kostiumas pasaulyje. Amerikos kosmonautų kostiumas. Jis kainuoja 9 milijonus dolerių ir kartu yra brangiausias aprangos vienetas pasaulyje.

Brangiausias viešbutis pasaulyje. Viešbutis „Burj Al Arab“ Dubajuje. Už kukliausią numerį teks sumokėti 779 eurų, o karališki apartamentai jums kainuos 7700 eurų parai.

Brangiausias stadionas pasaulyje.Stade de France“ netoli Paryžiaus. Čia 1998 metais nacionalinė Prancūzijos rinktinė laimėjo pasaulio čempionatą. Jo statyba kainavo 460 milijonų eurų.

Brangiausia akcija pasaulyje. Viena amerikiečių investicinės firmos „Berkshire Hathaway“ biržos akcija kainuoja daugiau kaip 64 tūkstančius eurų.

Brangiausias futbolininkas pasaulyje. Tai Zinedine Zidane. 2001 metais prancūzų žaidėjas už rekordinę 68,7 milijono eurų sumą iš „Juventus“ perėjo į „Real“ (Madridas). Dabar brangiausias futbolininkas yra žinomas Cristiano Ronaldo

Brangiausia liemenėlė pasaulyje. Ji kainuoja 12,5 milijono dolerių. Vokiečių fotomodelis Heidi Klum demonstravo ją viename iš madų šou Niujorke.

Brangiausias komiksas pasaulyje. Komiksas apie berniuką Timą ir jo šunį Štrupį. Vienas kolekcionierius sumokėjo 100 tūkstančių eurų už „Juodosios salos“ leidimo viršelio paveiksliuko originalą.

Brangiausias prekės ženklas pasaulyje – „Coca cola“. Jis vertinamas 68,9 milijono dolerių, o tai sudaro beveik 60 procentų visos firmos kainos.

Brangiausia lėlė „Barbė“ pasaulyje. Kaina – 100 tūkstančių eurų. Ji vilki suknelę, papuoštą tikrais briliantais.

Brangiausia knyga pasaulyje. Leonardo da Vinčio „Lesterio kodeksas“, „Traktatas apie vandenį, žemę ir dangaus reikalus“, parašytas veidrodiniu šriftu ant brangaus popieriaus su drobine apdaila. Billas Gatesas nusipirko ją už 24 milijonus dolerių.