Visada žavimės tais, kurie gyvenime daug pasiekia. Kyla klausimas, kur slypi jų sėkmės paslaptis? Galbūt tai priklauso nuo mūsų kiekvieno asmenybės bruožų? Pateikiame keletą pasiūlymų, kurie tikrai padės tapti daug sėkmingesniems žmonėmis.

1. Nuoširdumas. Geriausiai į sėkmę lydi tavo nuoširdumas, įsitikinimai ir vertybės. Nereikia būti tuo, kuo nesi. Tikras žmogus yra tas, kuris būdamas savimi sugeba sužavėti kitus.

2. Tikras. Labai panašu į nuoširdumą, tačiau tavo darbai turi pasakyti daugiau nei žodžiai. Ir niekada neteisk kitų. Tiesiog būk doras ir tiesus.

3. Viską daryti iš širdies. Kiekvieno darbo reikia imtis su didžiuliu entuziazmu ir nesvarbu, ar gausime atlygį už tai ar ne. Reikia siekti ne tik savo asmeninių tikslų, bet padaryti kažką vardan tų žmonių, su kuriais kasdien prasilenkiame. Nesvarbu, kad jų nepažįstate.

4. Sąžiningumas. Jei leisite prabilti sąžinės balsui, gyvenime bus nesunku pagauti laimės paukštę. Žinoma, būti pavyzdingu – labai sunku. Jei vengsite apgaudinėjimo ir melo vardan to, kad būtumėte už kitus pranašesnis – to bus pakankamai.

5.  Padėkite kitiems nevedini savanaudiškų tikslų. Padėkokite tiems, kurie jums padarė kažką gero.

6. Būkite malonus ir šiltas žmogus su kitais. Spinduliuokite meile kitiems.

7. Nuolankumas. Net jei esate labai turtingas ir sėkmingas žmogus, elgitės su kitais žmonėsmis pagarbiai, ar net nuolankiai. Nesvarbu, kad kitas nevairuoja tokio automobilio kaip tu. Taip kitam žmogui atrodysi daug patikimesnis.

8. Asmenybės pastovumas. Niekada neparduokite savo moralinių įsitikinimų. Net jei siūloma didesnė nei didelė suma.

9. Nepaperkamumas. Nenusileiskite savo principams ir neleiskite kitiems manipuliuoti jumis.

10. Geras teisėjas. Visada būkite teisingas. Kiekvieną vertinkite lygiai pagal jų nuopelnus.

11. Tikslingas. Jei bendraujate su žmogumi – visas dėmesys turi būti sutelktas tik į jį.

12. Mandagumas. Būkite pagarbūs bet kokiam keistam žmogui.

13. Turėkite savyje stiprų pilietiškumo ir bendruomeniškumo jausmą.

14. Išmintis. Ją įmanoma gauti tik su patirtimi. Tam, kad gautumėti tikrąją gyvenimo išmintį, reikia visada likti ištikimam sau ir kitiems.

15. Ištiesk pagalbos ranką net tam, kuris tau niekada nepagelbėjo ar net tau kenkė.

16. Visada pabandyk įsijausti į kitų žmonių nuomonę. Juk kiekvienas iš mūsų turime skirtingus poreikius ir požiūrį į gyvenimą.

17. Būk užjaučiantis. Ypač, kai žmogui sunku. Pabandyk pabūti jų vietoje.

18. Jei padėsi tiems, kurie yra bėdoje, net neįsivaizduoji, kokią padėką gausite atgal. Mažų mažiausiai – dvigubos vertės.

19. Galvok apie kitų, o ne apie savo naudą. Nieko nesitikėk, kad tau kažką grąžins.  Ir tuo labiau neverskite kitų žmonių atsidėkoti jums.

20. Duok daug daugiau: daugiau pinigų, laiko, žinių – tam, kad jie pasimokytų iš tavęs. Ir niekada negalvok, kad tu esi priekyje , o visi kiti – už tavęs.

Taip gali elgtis tikai mylinti ir drąsi širdis!

Tagged in:

, ,