Senovėje ateitį galėjo nuspėti tiktai pranašai ir žyniai, paprasti žmonės to daryti neturėjo teisės . Tačiau šiandieną, jei nori pamatyti tai, kas įvyks  yra labai paprasta. Internetas, spauda, radijas, televizija – visur knibždėte knibžda mokslinių (arba ne) straipsnių, nuomonių ir atsiliepimų apie ateitį. Jei nors keletas šių spėjimų pasitvirtins, regis gyvensime tokį gyvenimą, kuriame prireiks labai daug drąsos. Pateikiame 10 keisčiausių ateities spėjimų, kurie turi realų pagrindą netrukus virsti tikrais gyvenimiškais dariniais.

10. Nematomas apsiaustas

Ar norėtum nors dienai tapti nematomu? Anot firmos The Tlegraph nematomo apsiausto sukūrimui reikia dar poros metų ir jis bus baigtas. Taigi bankų apiplėšimai – taps vieni niekai.

9.  Smegenų turinio perkėlimas į kompiuterį

Ray Kurzweil  – internetinių technologijų specialistas, kuris teigia, kad iki 2050 metų kompiuteriai bus tokie galingi, kad lengvai galėsime perkelti visą smegenų turinį (mintis, jausmus emocijas ir pan. ) į virtualią erdvę. Tai mums suteiktų amžinąjį gyvenimą. Sklando gandai, kad garsioji Paris Hilton dalį savo smegenų persiuntė į senąją disketę.

8.  Robotai – diktatoriai

Britų telekomunikacijų futurologijos departamentas prognozuoja, kad visoms Pasaulio šalims vadovaus specialiai sukurti robotai – diktatoriai. Visa tai turėtų įvykti pakankamai greitai – net iki 2021 metų! Šie robotai bus tikrai geresnis pakaitalas kai kuriems šiandienos valdžios vyrams.

7. Smegenų mikroschema

Praėjusiais metais Gynybos ministerija  paviešino hipotezę, kad į žmonių smegenis implantuotos mikroshemos padės valstybinėms teroristų organizacijoms ar kitiems nusikaltėliams išnaudoti žmones.

7. Genetiškai patobulintas pliušinis meškiukas

Jau minėtas Dž. Britanijos telekomunikacijų futurologijos departamentas mano, kad 2038 metais turėtų pasirodyti pirmasis genetiškai patobulintas pliušinis mešikiukas. Aš nemanau, kad neatsiras nei viena šeima, kuri šį žaislą norės duoti savo vaikui, nebent jis buvo tikrai blogas!

5. Sweet robot loving

Vienas technologijų ekspertas David Levy spėja, kad iki  2050 metų robotai bus taip patobulinti, kad su jais bus galima santykiauti lygiai taip pat, kaip ir su žmogumi.

4. „Mirties žvaigždė”

Sidnėjaus universiteto astronomai mano, kad Žemė yra vienoje orbitos linijoje su nestabilia žvaigžde. Ji skleidžia ypatingai stiprią spinduliaciją, kuri gali sąlygoti masinį žmonių išnykimą.

3. Ateiviai saugo Žemę

Steven Spielberg buvo teisus: ne visi ateiviai yra blogi. Štai Tibeto vienuoliai mano, kad ateiviai savo supergalių dėka padės išvengti 2012 metų pasaulio pabaigos.

2. Žmonija suskils į dvi rūšis

Ar teko skaityti knygą „Laimo mašina“? Ką gi, keletas mokslininkų H.G Wells romaną tikrai skaitė ir pateikė hipotezę apie žmonijos skilimą į dvi rūšis. Viena jų – tai išsilavinę, inteligentiški žmonės (elitas), o kiti – bukapročiai varguoliai, kurių išvaizda panaši į goblino.

1. Kelionė laiku

Kelionės laiku artimiausiu metu bus tokios pat įprastos, kaip kelionės automobiliu.