Galbūt jis nebuvo vienas didžiausių išradėjų pasaulyje, tačiau būtent jis buvo vienas iš tų, kurie geriausiai įvaldė naujas technologijas. Steve Jobs privertė jas paklusti jam.  Buvęs kompanijos „Apple“ vadovas visada bus prisimenamas kaip tėvas. Jis dirbo žmonių labui, tobulindamas skaitmeninę techniką masėms, kad ne kieno kito, o paprastų žmonių gyvenimas taptų patogesnis ir turiningesnis. Pristatome 10 geriausių Steve Jobs minčių. Ir dar kartą tariame: ačiū, kad buvai su mumis.

10. Konstrukcija – ne tik tai, kaip kažkas atrodo ar jaučiasi. Konstrukcija yra tai, kaip vienas ar kitas daiktas veikia.

9. … Aš norėčiau visatoje pakabinti varpą…

8.  Novatoriškumas padeda atskirti lyderį nuo jo pasekėjo.

7.  Kartais, norėdamas atrasti kažką naujo, darai klaidas. Geriausia, ką gali padaryti suklydus, tai netobulumą kuo greičiau pripažinti ir pereiti prie tolimesnių ieškojimų.

6. Būti turtingiausiu žmogumi kapinėse man visai nerūpi… Tačiau gultis vakare į lovą su mintimi, kad padariau kažką nuostabaus… tai man yra tikrai svarbu.

5. Kam prisijungti prie karinio jūrų laivyno, jei gali būti piratu?

4. Štai ką aš visada norėjau turėti ir valdyti: pirminę versiją viso to, ką mes darome.

3. Mes neturime galimybių padaryti visų dalykų, kurių trokštame. Tačiau tai, ką atliekame, turėtų būti tobula. Todėl, kad tai ką darome ir yra  mūsų gyvenimas. Gyvenimas yra trumpas ir vieną dieną tu mirsi, ar žinojai? Ir todėl mes renkamės, ką darome su savo gyvenimais. Nuostabu, jei šis pasirinkimas yra velniškai geras. Geriau tai būtų toks pasirinkimas, kuris būtų vertas mūsų gyvenimo.

2. Pagrindiniai mano instrumentai – susitelkimas ir paprastumas. Tai, kas paprasta gali būti sudėtingiau, nei sudėtinga: reikia nemažai pastangų, kad išmoktum mąstyti paprastai. Tačiau šitai tikrai verta išmokti, nes galų gale, kai tau tai pavyksta, tada tu lengvu rankos mostu gali nuversti kalnus.

1. Aš manau, kad jei tu kažką darai ir tau sekasi visai neblogai, tu neturėtum prie šio reikalo ilgai užsibūti. Visada mąstyk: o kas toliau?

Tagged in:

, , , ,