„Antilla“, Mumbajus, 1 mlrd. dolerių.
27-ių aukštų stiklinis pastatas , kuriame visi aukštai įrengti skirtingai, priklauso Mukešui ir Nitai Ambani. Šiame pastate įrengtas šešių aukštų garažas, o apartamentai prasideda devintame aukšte.
Šokių salėje lubas puošia sietynai. Svečiai gali pramogauti dviejuose baruose, kurių vienas įrengtas lauke, o kitas viduje. Šiuose apartamentuose pluša 600 tarnų.
„Villa Leopolda“, prancūzų Riviera, 506 mln. dolerių.
Ši vila buvo pastatyta 1902 metais Belgijos karaliaus Leopoldo antrojo. Sklinda kalbos, kad čia yra gyvenę daug žinomų žmonių, tarp jų – ir Bilas Gatesas. Iš tikrųjų, vilos savininkas buvo Edmondui Safrai, o dabar prašmatnūs apartamentai priklauso jo žmonai Lily.
„Villa Leopolda“ apstatyta antikvariniais baldais. Čia yra 19 miegamųjų, keli sporto aikštynai, kelios virtuvės ir valgomieji kambariai. Taip pat čia įrengtas kino teatras ir keletas baseinų. Didžiulį sodą prižiūri 50 sodininkų.
„Mansarda“, Londonas, 200 mln. dolerių.
Čia įrengti panikos kambariai ir neperšaunami langai. Iš šių apartamentų į netoliese esantį viešbutį veda slaptas tunelis.
„Fairfield Pond“, Hamtons miestas (JAV), 170 mln. dolerių.
Didžiausias kelių rezidencijų junginys visoje Amerikoje priklauso ganėtinai droviam, viešumos nemėgstančiam milijonieriui. Čia įrengti 29 miegamieji, 39 vonios kambariai, milžiniškas valgomasis, 5 sporto aikštynai ir boulingo takai.
Vietos gyventojai gerokai nustebo, kai sužinojo, kad šis milžiniškas pastatas bus kažkieno namai, o ne viešbutis ar SPA centras.
„Hearsto rūmai“, Beverli Hilsas, 165 mln. dolerių.
Anksčiau šie rūmai priklausė leidybos magnatui Williamui Randolphui Hearstui. Čia galima mėgautis trijų baseinų, 29 miegamųjų ir privataus teatro teikiamais malonumais. Medaus mėnesio metu čia buvo apsistojęs JAV prezidentas Johnas F. Kennedy. „Hearsto rūmų“ kaimynai – Tomas Cruise’as ir Katie Holmes, Davidas ir Victoria Beckhamai.
„Franchuk Villa“, Kensigtonas (Didžioji Britanija), 161 mln. dolerių.
Šiame karalienės Viktorijos laikų pastate iki 1997 metų veikė mergaičių mokykla. Vėliau ją įsigijo ir iki 2006 metų prašmatnius namus įsirengė žinoma Ukrainos filnatropė Elena Franchuk. 5 aukštų apartamentuose yra 10 miegamųjų, baseinas, panikos kambarys, asmeninis kino teatras, pirtis ir sporto salė.
„Apartamentai kalno viršūnėje“, Montana, 155 mln. dolerių.
Timui ir Edrai Blixsethams priklausančiuose apartamentuose lankosi tik mėgstantys slidinėti ir žasiti golfą milijardieriai. Čia įrengta 10 miegamųjų, o kiekviename vonios kambaryje galima užsikurti židinį. Turtuoliai gali mėgautis lauko ir vidaus baseinais, milžinišku vyno rūsiu ir masažo kambariu.
„Dvaras“, Los Andželas, 150 mln. dolerių.
Prodiuseriui Aaronui Spellingui ir jo žmonai priklausančiame dvare, pastatytame 1991 metais, yra 123 kambariai. Keletas baseinų, trys virtuvės ir vaismedžių sodas. O Spellingų svečiai visuomet gali apsilankyti jų apartamentuose įrengtame lėlių muziejuje.
„Karališki rūmai“, Windleshamas (Didžioji Britanija), 139 mln. dolerių.
Šiuose rūmuose, didesniuose net už Buckinghamo rūmus, yra 103 kambariai. Penki baseinai, teniso kortai, asmeninis kino teatras. Čia įrengti 22 miegamieji ir 29 vonios kambariai. Prašmatni rezidencija laikoma viena didžiausių rezidencijų pastatytų Didžiojoje Britanijoje nuo 19 amžiaus.
„Drakulos pilis“, Rumunija, 135 mln. dolerių.
XIV amžiaus pabaigoje pastatyta pilis laikoma nacionaliniu paminklu. Dėl intriguojančios praeities Drakulos pilis yra vienas iš labiausiai norimų įsigyti būstų pasaulyje. Pilyje, kurioje nėra centrinio šildymo, įrengti 57 kambariai, tarp jų – 17 miegamųjų, apstatytų antikvariniais baldais. Drakulos pilyje kasmet apsilanko 450 tūkst. turistų.