Ilgiausias suoliukas pasaulyje

Kompanija „Studio Weave“ (liet. k. „Vingiuojanti studija“) sukūrė ir pastatė viešam naudojimui 324 m ilgio suoliuką, atsuktą į jūrą.

Pakrikštytas pavadinimu „The Longest Bench“ (liet. k. „Ilgiausias suolas“) suoliukas yra aplinkai draugiška instaliacija, kuri suteikia sėdėjimo vietas apie 300 poilsiautojų.

Suolas pagamintas iš perdirbto tropinio kietmedžio, kuris surinktas iš atraižų likučių ir panaudotas kaip suoliuko statybinė žaliava.

Suoliuko konstrukciją sudaro 2 bronzinės metalo juostelės, einančios skersai lentelių. Jos, kuriant suoliuką, išlenktos pagal Didžiosios Britanijos Littlekampton‘o miesto takų vingius.

„Ilgiausias suolas“ taip pat turi ir spalvingas nerūdijančio plieno juostas. Jos sumontuotos ties išlenkimais, kur keičiama suoliuko forma.

Dizaineriai planuoja pailginti suoliuką iki 621 m. Ant tokio ilgio suoliuko galės prisėsti 800 žmonių.

Check Also

Įspūdingas Žemės gaublys iš degtukų

pasidalinta9 Facebook8 Twitter1 Comments0 Email Kantrūs ir atkaklūs žmonės sugeba sukurti išties kažką įspūdingo. Vienas …

Namas pastatytas iš šampano butelių

pasidalinta11 Facebook6 Twitter1 Comments4 Email Vienas Čeliabinsko (Rusija) gyventojas turi namą, kokio visame pasaulyje ko …

Didžiausias pasaulyje labirintas

pasidalinta4 Facebook1 Twitter1 Comments2 Email Kukurūzų laukas Sakramente (Kalifornija, JAV) neseniai buvo įrašytas į Gineso …

Loading Facebook Comments ...
Send this to a friend