Sensacija: Facebook garbei tėvai pavadino dukrą „Like“

Pora iš Izraelio pavadino savo naujagimę dukrą Like, socialinio tinklo „Facebook“ mygtuko „Like“ (Patinka) garbei. Mergaitės tėvas, Lioras Adleris, mano, kad toks vardas yra šiuolaikiškas ir originalus – ankščiau šalyje nebuvo užregistruota vaikų su tokiu vardu.

Jis papasakojo, kad, įdėjęs dukros nuotraukas į „Facebook“, socialiniame tinkle sulaukė 40 mygtuko „Like“ paspaudimų. Vyras pažymėjo, kad jo draugų sąraše yra tik apie šimtą žmonių, todėl tokį įvertinimą jis laiko sėkme.

Kitus du savo vaikus Adleris irgi pavadino neįprastais vardais. Vieno vaiko vardas yra Pie (anglų kalba reikia pyragą), o kito – Dvaš (hebrajų kalba reiškia medų). Vyras pažymėjo, kad šie vardai atspindi jo šeimos pomėgį gaminti.

Neseniai Egipte tėvai pavadino savo vaiką Facebook vardu, taip išreikšdami dėkingumą socialiniam tinklui už jo vaidmenį įvykusios revoliucijos metu.

Check Also

Kiek įmanoma nemiegoti?

pasidalinta0 Facebook0 Twitter0 Comments0 Email Kiek laiko žmogus gali ištverti nemiegojęs? Niekas to jums tiksliai …

20 faktų apie dvynius

pasidalinta12 Facebook7 Twitter1 Comments4 Email 1. 22% dvynių – kairiarankiai. Tarp bendrosios populiacijos kairiarankių skaičius …

Daugiausia žmonių vienoje vietoje

pasidalinta2 Facebook2 Twitter0 Comments0 Email 1. Didžiausia minia baseine: Tokijo Summerlandas, Japonija Tau šis video …

Loading Facebook Comments ...
Send this to a friend